Invita Aabenraa

Åbningstider i dag
09.00 - 17.00
Besøg
Industrivej 1
6200 Aabenraa

Åbningstider

Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
Lukket

Specielle åbningstider

  • 10.00 - 15.00
  • 10.00 - 15.00

Adresse

Industrivej 1
6200 Aabenraa
Se på kort >

Kontakt

aabenraa@invita.dk
Telefon:74 62 64 50

Oplev køkkenet du drømmer om eller bliv inspireret af vores mange køkkener i udstilling. Der kan forekomme afvigelser af nedenstående. Kontakt derfor butikken for at finde ud af flere detaljer såsom farvedesign.

Find din køkkenekspert hos Invita Aabenraa

Esben Greve Lysgaard Schnoor
Esben Greve Lysgaard Schnoor
Indretningskonsulent esben.schnoor@invita.dk 31 15 21 18
Lisa Egebro - PÅ BARSEL
Lisa Egebro - PÅ BARSEL
Indretningskonsulent lisa.egebro@invita.dk 20 92 95 16
Tina Z. Larsen
Tina Z. Larsen
Indretningskonsulent tina.larsen@invita.dk 61 61 79 92
Anja Petersen
Anja Petersen
Indretningskonsulent anja.petersen@invita.dk 25 94 60 99
Lars Thomsen
Lars Thomsen
Salgsdirektør lars.thomsen@invita.dk 21 26 60 61

Køb udstillingsmodeller med stor rabat

Vi gør plads til nyheder og sælger derfor vores udstillingsmodeller til meget fordelagtige priser. Alt købes kontant og skal afhentes i butikken efter nærmere aftale.
Vi har desværre ingen udstillingsmodeller i øjeblikket.