Invita Aabenraa

Åbningstider i dag
09.00 - 17.00
Kontakt
aabenraa@invita.dk
Telefon:74 62 64 50
Fax:74 62 64 80
Besøg
Industrivej 1
6200 Aabenraa

Åbningstider

Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
Lukket

Specielle åbningstider

  • 10.00 - 15.00
  • 10.00 - 15.00

Adresse

Industrivej 1
6200 Aabenraa
Se på kort >

Kontakt

aabenraa@invita.dk
Telefon:74 62 64 50
Fax:74 62 64 80

Find din køkkenekspert hos Invita Aabenraa

Esben Greve Lysgaard Schnoor
Esben Greve Lysgaard Schnoor
Indretningskonsulent esben.schnoor@invita.dk 74626450
Lisa Egebro
Lisa Egebro
Indretningskonsulent lisa.egebro@invita.dk 20 92 95 16
Michael Kroløkke Ljungberg
Michael Kroløkke Ljungberg
Erhvervs- og Indretningskonsulent michael.ljungberg@invita.dk 42 90 15 33
PÅ BARSEL - Tina Z. Larsen
PÅ BARSEL - Tina Z. Larsen
Indretningskonsulent tina.larsen@invita.dk 61 61 79 92
Anja Petersen
Anja Petersen
Indretningskonsulent anja.petersen@invita.dk 25 94 60 99
Lars Thomsen
Lars Thomsen
Salgsdirektør lars.thomsen@invita.dk 21 26 60 61

Køb udstillingsmodeller med stor rabat

Vi gør plads til nyheder og sælger derfor vores udstillingsmodeller til meget fordelagtige priser. Alt skal afhentes i butikken efter nærmere aftale.
Vi har desværre ingen udstillingsmodeller i øjeblikket.